KULÜBÜMÜZÜN 1627. DÖNEMİMİZİN 37. TOPLANTISI

Değerli Rotary ailemiz,

Kulübümüzün 1627. Dönemimizin 37. Toplantısını 21 Mart 2019 tarihinde Holiday Inn Otelinde gerçekleştirdik. %70 geçici devam oranı ile gerçekleşen toplantımızın açılışında Başkanımız Rtn. Murat DOĞRU, Kulüp Genel Sekreter vekilimiz Rtn.Gence ERDAĞI’ya kulüp devam oranı, mutlu günler ve diğer duyurular konusunda söz verdi.

Kulüp Genel Sekreter Vekilimiz Rtn.Gence ERDAĞI’nın sunumu sonrasında, başkanımız kendisine teşekkür ederken, toplantımızın konusunu duyurdu.

Öncelikle kulüp projelerimizde gerçekleşen ilerlemelerden bahseden başkanımız, ilk planda Bilişim Projeleri Komite Başkanımız, Rtn.Melih AŞICI’ya “Siber Zorbalık ve Güvenli İnternet Kullanımı” projemizin Eğitmenler Eğitiminin gelişmeleri için söz verdi.

Bilişim Projeleri Komite Başkanımız, Rtn.Melih AŞICI, projedeki olumlu gelişmeleri detaylı olarak genel kurulumuzla paylaştı. Toplantıda yer alan tüm dostlarımız, projemizdeki başarılı gelişmelerden dolayı başkanımızın şahsında yönetimimize ve Bilişim Projeleri Komite Başkanımız, Rtn.Melih AŞICI’ya teşekkür ettiler.

Ardından Çankaya Sosyal Kalkınma Projemizde gerçekleşen ilerlemelerden bahseden başkanımız, Komite Başkanımız, Rtn.Engin ÜNAL’a gelişmeleri sunması  için söz verdi. Komite Başkanımız, Rtn.Engin ÜNAL, projedeki olumlu gelişmeleri, ihale sürecinden, montaja kadar detaylı olarak genel kurulumuzla paylaştı. Kendisine sunum esnasında projenin mimarı olan GDB Rtn.Necil BÜYÜKPAMUKÇU’da destek oldu ve bilgilendirme yaptı. Toplantıda yer alan tüm dostlarımız, projemizdeki başarılı gelişmelerden dolayı başkanımızın şahsında yönetimimize ve Komite Başkanımız, Rtn.Engin ÜNAL’a özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ettiler.

Müteakiben başkanımız, 3 Nisan’da İngiltere Büyükelçiliğinde Polio Mücadelesi için Ankara Bahçelievler Rotary Kulübü, İngiltere Büyükelçiliği ve Kavaklıdere Şarapları ortak projesi olarak yapılacak projemizdeki ilerlemeleri anlattı. Tüm dostlarımızın eşlerimiz ile birlikte bu önemli kulüp projemize katılmaları gerektiğini ifade etti.

Toplantımızın duyurular bölümünde, gelecek toplantılarımız ve 3 Nisan’da İngiltere Büyükelçiliğinde yapacağımız Şarap Tadımı Gecesi ve benzer bölge aktiviteleri vardı.

Müteakiben başkanımız, Kaç Yıl Oldu? bölümünde yakın tarihteki gelişmeleri paylaştı ve ardından toplantımızın kapanışına geçildi.

Toplantımızın kapanışında, bir gönül bahçesi olduğumuzu bir defa daha anımsadık. Başkanımız toplantımızı tüm misafir ve dostlarımıza sağlıklı, huzurlu bir hafta geçirmelerini dileyerek ve dönem mottomuz olan “İlham Kaynağı Olalım” ifadesini söyleyerek, ritüellerimize uygun olarak çana vurarak kapattı. Rotaryen saygı ve sevgilerimizle.