KULÜBÜMÜZÜN 1597. DÖNEMİMİZİN 11. TOPLANTISI

Değerli Rotary ailemiz,

Kulübümüzün 1597. Dönemimizin 11. Toplantısını Holiday Inn otelinde gerçekleştirdik. 16 kişilik bir katılımla %60 geçici devam oranı ile gerçekleşen toplantımızın açılışında Başkanımız Rtn. Murat DOĞRU, Kulüp Genel Sekreterimiz Rtn. Mert ÖZMUT’a kulüp devam oranı, mutlu günler ve duyurular konusunda söz verdi. Kulüp Genel Sekreterimiz Rtn. Mert ÖZMUT’un sunumu sonrasında, başkanımız Murat DOĞRU, Konuşmacımız Geçmiş Dönem Başkanı Rtn. Veli MÖREL’e “Kulübümüz ve Ritüellerimiz” konulu sunumu için söz verdi. Kulübümüzün büyüğü olan Rtn. Veli MÖREL’in sunumunu keyif ve ilgi ile izledik, sorular sorduk ve doyurucu yanıtlar aldık. Kendisine teşekkür belgemizi kulübümüz adına Başkanımız Rtn. Murat DOĞRU takdim etti.

Toplantımızın Göğe Selam bölümünde 29 Ağustos 2013’de aramızdan ayrılan ve ebediyete intikal eden Coşkun DOĞUSAL’ı andık.

Rotaract Kulüp Başkanımız Emin KARA’nın 22 Eylül Bölge Rotaract Toplantısı organizasyonu için kendisini tebrik ettik.

23 Eylül’de Eymir Gölünde Rotaract ve Interact kulüplerimizle birlikte gerçekleştirdiğimiz 1.Eymir Gölü Doğa Yürüyüşü ve Çevre Temizliği Projemizin başarılı olarak sonuçlandığını paylaştık. 3 kişilik bir grup olarak Samsun Karadeniz Su Sporları Kulübü Dalgıçlarının su altı temizliği yaptığını ve basında geniş olarak yer aldığını belirttik.

Müteakiben başkanımız kulüp toplantılarımızın hoş bir seda ile sonuçlanması için, Kaç Yıl Oldu? bölümünde güncele yansıyan, ülkemizden ve dünyadan nüanslı 3 anıyı sundu. Neşeli geçen bölüm sonrasında haftanın son sözünü GDB Rtn. Arif MERDOL söyledi. “İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın…” Anonim.

Toplantımızın kapanışında, bir gönül bahçesi olduğumuzu bir defa daha anımsadık. Başkanımız toplantımızı tüm misafir ve dostlarımıza sağlıklı, huzurlu bir hafta geçirmelerini dileyerek ve dönem mottomuz olan “İlham Kaynağı Olalım” ifadesini söyleyerek, ritüellerimize uygun olarak çana vurarak kapattı. Rotaryen saygı ve sevgilerimizle.