Kulübümüzün Yeni Üyesi Ömür Ata ve Badel'e Hoşgeldiniz Diyoruz

Kulübümüz çok  Ankara Bahçelievler Rotary Kulübümüz'e yeni dostlarımız 24 kasım 2017 tarihinde yaptığımız yeni üye katılımı töreni ile katıldılar. Geçmiş dönem Guvernörümüz Ali GÖKMEN'de bizleri yalnız bırakmadı. Ayrıca kulübümüzden sorumlu Guvernör Yardımcımız Selahattin DOĞAN bizlerle birlikteydi.
Ömür Ata ve değerli eşi Badel, aramıza hoş geldiniz. Ömür Ata'nın kısa özgeçmişi aşağıdaki gibidir:
Ömur Ata, 20 Mart 1988 yilinda Ankara’da dunyaya gelmistir. Ilkokul, ortaokul ve lise ogrenimini Ozel Aydin Anadolu Kolejinde tamamlamistir. 2005 yilinda üniversite egitimine Ekonomi uzerine Tobb Ekonomi ve Teknoloji Universitesinde baslamis, 2010 yilinda mezun olmustur. Ayni donem icinde Dis ticarete merak duydugundan, Anadolu Universitesi’nde Dis Ticaret bolumunu okumus ve mezun olmustur. Yine lisans egitimi sirasinda Ankara Ticaret Odasi, Merkez Bankasi gibi kurum ve kuruluslarda ve bilisim sektorunde faaliyet gosteren bir firmada uzun sureli stajlar yapmistir. Lisans egitimini tamamladiktan sonra, Hacettepe Universitesinde Pazarlama Yuksek Lisansi yapmistir. Es zamanli olarak Milli Produktivite Merkezi’nin Euroductivity kapsamındayapmis oldugu E-learning calismalarinda faaliyet gostermistir. 2010 yilinda Kosgeb’in duzenledigi Genc Girisimci Gelistirme Programi’nda yer almis ve sertifikalandirmistir. Yuksek lisans doneminde 1 yil kadar sureyle aile isletmesinin basina gecmistir. 

2012 yilinda Arcelik A.S. de Satis Temsilcisi olarak calismaya baslamis, 2013 yilinda Satis Yonetmeni olarak markanin en guclu oldugu bolgelerden Dogu Anadolu Bolgesi’nde bayi yonetimi yapmistir. 2014 yilinda Fransiz Total S.A. bunyesinde Turkiye’de faaliyet gosteren Total Oil Turkiye A.S de Saha Satis Muduru olarak Ankara Bolge Mudurlugunde Ankara ve cevre illerden sorumlu olarak calismaya baslamistir. 2017 yilinda Ankara Bolge Mudurlugu’ne bagli 52 ilden sorumlu Yatirim Bolge Muduru olarak calismaya devam etmektedir. Omur Ata, Ulastirma Denizcilik ve Haberlesme Bakanligi’nin resmi olarak Tehlikeli Madde Guvenlik Danismani’dir. 

Yuksek Lisans da beraber egitim gordugu Gence Erdagi dostunun tavsiyesiyle Rotary ile tanisan Omur Ata, 2017 yili Haziran ayindan itibaren kulup toplantilarina istirak etmistir. 

Aramıza, bir gönül bahçesine hoş geldiniz...