KULÜBÜMÜZÜN 1601. DÖNEMİMİZİN 15. TOPLANTISI

Değerli Rotary ailemiz,

Kulübümüzün 1601. Dönemimizin 15. Toplantısını Holiday Inn otelinde gerçekleştirdik. %58 geçici devam oranı ile gerçekleşen toplantımızın açılışında Başkanımız Rtn. Murat DOĞRU, Kulüp Genel Sekreterimiz Rtn. Mert ÖZMUT’a kulüp devam oranı, mutlu günler ve diğer duyurular konusunda söz verdi. GDB Yaşar KSAYNAK ve değerli eşi Gülay’ın Babası Kadir BAKICI’nın vefatından dolayı üzüntüsünü dile getirdi ve başsağlığı diledi.

Kulüp Genel Sekreterimiz Rtn. Mert ÖZMUT’un sunumu sonrasında, başkanımız kendisine teşekkür ederken, Konuşmacımız Rtn. Melih AŞICI’ya “Sosyal Medya Bağımlılığı ve Güvenli İnternet Kullanımı” konulu sunumu için söz verdi. Konuşmacımız Rtn. Melih AŞICI’nın sunumunu keyif ve ilgi ile izledik, sorular sorduk ve doyurucu yanıtlar aldık. Kendisine teşekkür belgemizi kulübümüz adına Başkanımız Rtn. Murat DOĞRU takdim etti.

Toplantımızın diğer bölümünde yeni üye uyum kampına giden Rtn.Ömür ATA’ya kendisinin ve değerli eşi Badel’in izlenimlerini ifade etmesi için söz verdi. Rtn.Ömür ATA oldukça faydalı bir uyum kampı olduğunu ifade ederek kulübümüze teşekkür etti.

Çankaya Sosyal Kalkınma Projesi Süt Tesisi Projemizin Ayaş Çeltikçi Köyü’nde 11 Kasım’da saat 20.30’da Kooperatif Toplantısını yapacağımızı ifade eden başkanımız tüm dostlarımızı davet etti.

Müteakiben başkanımız kulüp toplantılarımızın hoş bir seda ile sonuçlanması için, Kaç Yıl Oldu? bölümünde güncele yansıyan, ülkemizden ve dünyadan nüanslı 5 anıyı sundu. Neşeli geçen bölüm sonrasında haftanın son sözünü GD Başkanımız Rtn. İrfan KANDEMİR söyledi: “Dini yaşatan ölümdür. Ölüme çare bulunmadıkça din ölmez.” Anonim.

Toplantımızın kapanışında, bir gönül bahçesi olduğumuzu bir defa daha anımsadık. Başkanımız toplantımızı tüm misafir ve dostlarımıza sağlıklı, huzurlu bir hafta geçirmelerini dileyerek ve dönem mottomuz olan “İlham Kaynağı Olalım” ifadesini söyleyerek, ritüellerimize uygun olarak çana vurarak kapattı. Rotaryen saygı ve sevgilerimizle.