BADEMLİĞİMİZE 110 ADET BADEM AĞACI DİKTİK

Değerli Rotary Ailemiz,

Ankara Bahçelievler Rotary Kulübü kendinden önce hizmet felsefesini benimsemiş çok büyük bir ailedir. Rotary her yıl dünyada çevre ve beslenme sorunları için adımlar atar ve topluma hizmet eder.

Çevre ve Beslenme sorunsallarını bir arada çözmenin en başarılı yolu badem ağacı gibi besin değeri de olan ağaçları dikmek ve toplum birliği kurarak bunların işletilmesini sağlamaktan geçmektedir.

Ankara Bahçelievler Rotary Kulübü olarak bu yıl da geleneklerimizi bozmadık ve ASO 2. OSB’de yer alan Bademliğimize 110 adet ilave badem ağacı diktik.

Kulübümüzden GDB Rtn. Necil BÜYÜKPAMUKÇU ve Feride hocamızın önderliğinde gerçekleşen proje için kendilerine teşekkürü bir borç biliriz. Kulübümüzden yoğun katılımın gerçekleştiği dikime UR 2430. Bölge Bozhöyük Rotary Kulübü GDB ve Badem Böğürtlen Komite Başkanı Rtn. Hüseyin ARKÖSE ve değerli eşi Halide bizleri yalnız bırakmadı. Eskişehirden birkaç saatliğine Ankara’ya gelerek dikime bizzat katıldılar. Anıttepe Rotary Kulübü Başkanı Selçuk ÇIRAK ve değerli eşi Gülten bizlerle birlikteydi ve bizlere onur verdiler.

Her şey seninle güzel Bahçelievler Rotary Kulübü.

HAYAT SENDE!...

Rotaryen saygı ve sevgilerimizle.