Çanakkale Kaz Dağları ve Gökçeada Gezisi 19-23 Ekim 2017

Değerli Rotary ailemiz,

Hayat bir gezidir adeta, işte bu gezide şimdiki durağımız da Çanakkale olacak...

Gbd. Cengiz KAYA başkanlığında, geçtiğimiz yıl Ekim ayında Gdb. Ahmet AKYOL ve değerli eşi Lale'nin organizasyonuyla, gerçekleştirdiğimiz Çanakkale Gelibolu ve Bozcaada gezimizden çok keyif almıştık. Bu dönemde de benzer bir gezi planladık.

Güzergahını Çanakkale Kaz Dağları ve Gökçeada olarak belirlediğimiz gezimizi; 19 Ekim Perşembe gidiş 23 Ekim Pazartesi dönüş olacak şekilde yapacağız.

Geziye katılmak isteyen dostlarımızın en kısa zamanda uçak biletlerini almalarını öneriyoruz. Şu an itibariyle gidiş promosyon biletten çıkmış, sadece dönüş promosyon bilet olarak satılmaktadır. Dolayısı ile kısa sürede biletlerimiz almalıyız fikrindeyiz. Bileti erken alanlar her zaman kar elede ederler. Bunu hiç bir zaman unutmamalı ve aklımızdan çıkartmamalıyız. THY'den biletleri hemen almak her zaman iyidir fikrindeyiz.

Gezimizin bu yıl da organizasyonunu başarı ile yapacak olan Ahmet - Lale AKYOL dostlarımızın, kalacağımız otelleri belirleyebilmeleri açısından, katılmayı düşünen dostlarımızın en geç 20 Ağustos tarihine kadar kendilerine bildirmelerini rica ediyoruz. En kısa sürede Ahmet - Lale AKYOL dostlarımızı aramalısınız ve katılım bildiriminde bulunmalısınız.

Geçen seneki gibi yine keyifli, eğlenceli olacağına inandığımız bu gezimizi de kalabalık bir aile olarak gerçekleştirmek en büyük arzumuzdur.

Ne yaparsak yapalım, aşkla yapalım ve fark yaratalım diyoruz.

Rotaryen sevgi ve saygılarımızla
Eran SÖZEN ve Fisun
Ankara Bahçelievler Rotary Kulübü Başkanı